Apie mus

booo – aksesuarai kūnui, sielai, namams

booo aksesuarai – tai kruopštaus rankų darbo rezultatas. Aksesuarai kruopščiai atrenkami ir gaminami tik iš aukštos kokybės medžiagų. Jums – tai garantuoja produktų išskirtinumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Visi gaminiai yra pažymėti „booo“ prekiniu ženklu, suteikiant jiems aukštos kokybės ir išskirtinumo standartą.

Mūsų tikslas yra į kiekvieno pirkėjo gyvenimą įnešti daugiau spalvų, gamtos ir natūralumo. 

booo – su Jumis nuo 2015 m.

Medinius aksesuarus Jums siūlome nuo 2015 m. Esame įsitikinę, jog mūsų pirkėjas – tai išskirtinė, nuo gamtos ir natūralių produktų toli neatitolusi asmenybė. 

Mūsų prekes galite apžiūrėti ne tik internetinėje svetainėje, bet ir mūsų partnerių parduotuvėse Vilniuje bei Druskininkuose:

LOCALS.LT – tai lietuviško dizaino namai Vilniuje (Prekybos centras Go9, 3a., Gedimino pr. 9 bei Užupio g. 10-23).

Arti arti – lietuviškų prekių ženklų parduotuvė Druskininkuose (Vilniaus al. 8).

booo mediniai akiniai nuo saulės yra gaminami iš aukštos kokybės, nuo aplinkos poveikio apsaugotos medienos bei naudojant tik poliarizuotus (UV400) lęšius. Poliarizacija ne tik apsaugo jūsų akis nuo žalingų UV spindulių, nešiojant juos – matysite sodrias, tikrąsias objektų spalvas. Asortimente atpažinsite klasikines aviator, wayfarer, cat-eye formas. Jūsų akiniai nepasimes, nes kartu su jais atkeliauja ir kamštinis dėklas. Taip, kamštinis!

booo mediniai laikrodžiai yra apvilkti patikimame medienos rūbe ir veikia pagal japoniško mechanizmo taisykles, o jūsų ranką juosia kokybiški odiniai dirželiai. Po įspūdingos dienos laikrodžiai galės ilsėtis jiems pritaikytoje dėžutėje.

booo vilnos pledai – tai natūralus, šiltas ir jaukus aksesuaras Jūsų namams. Rankų darbo pledai yra gaminami iš 100% avių vilnos, o parenkamos spalvos tiks kiekvienų namų interjerui.

booo medinės varlytės  gaminamos iš tvirto medžio lukšto, o kaklą juosia išskirtinė medžiaga – velvetas. Varlytės atkeliauja joms pritaikytose dėžutėse minkštai įsitaisiusios juodo kartono drožlėse.

Greitas pristatymas

Prekes išsiunčiame per 24h!

Saugus atsiskaitymas

Įsigykite prekes saugiai ir greitai

100% kokybė

Įsitikinkite patys

mediniai aksesuarai booo.lt

Mūsų mediniai aksesuarai yra kruopščiai atrenkami ir gaminami tik iš aukštos kokybės medžiagų. Jums tai garantuoja prekių išskirtinumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mediniai aksesuarai yra lengvi ir švelnūs - su jais visuomet jausitės itin patogiai ir išskirtinai. 

Žiūrėti produktus

Adresas:

Vilnius, Lietuva

Telefonas:

+370 (695) 73396

El. paštas:

info@booo.lt