Apie mus

booo – aplinkai draugiški aksesuarai nuo 2015

Mūsų produktai yra kruopščiai atrenkami ir gaminami naudojant kokybiškas, aplinkai draugiškas medžiagas. booo – tai meilės gamtai ir polinkio tvariems sprendimams rezultatas. Rinkdamiesi booo – renkatės švaresnį pasaulį. 

Mediniai laikrodžiai, mediniai akiniai nuo saulės, medinės varlytės, storų siūlų pledai, avių vilnos pledai.

Mūsų tikslas yra į kiekvieno pirkėjo kasdienybę įnešti daugiau spalvų, gamtos ir natūralumo.

Mūsų medinius laikrodžius, medinius akinius taip pat galite rasti ir mūsų partnerių parduotuvėse nurodytose kontaktų skiltyje.

booo mediniai akiniai nuo saulės yra gaminami iš aukštos kokybės, nuo aplinkos poveikio apsaugotos medienos bei naudojant tik poliarizuotus (UV400) lęšius. Poliarizacija ne tik apsaugo jūsų akis nuo žalingų UV spindulių, nešiojant juos – matysite sodrias, tikrąsias objektų spalvas. Asortimente atpažinsite klasikines aviator, wayfarer, cat-eye formas. Jūsų akiniai nepasimes, nes kartu su jais atkeliauja ir kamštinis dėklas. 

booo mediniai laikrodžiai yra apvilkti patikimame medienos korpuse ir veikia pagal japoniško quartz mechanizmo taisykles, o jūsų ranką juosia kokybiški bei aplinkai draugiški (angl. vegan) dirželiai.

booo storų siūlų vilnos pledai – tai natūralus, šiltas ir jaukus aksesuaras Jūsų namams. Rankų darbo pledai yra gaminami iš 100% avių vilnos, o parenkamos spalvos tiks kiekvienų namų interjerui.

booo medinės varlytės  gaminamos iš kokybiško tvirto medžio lukšto. Varlytės atkeliauja joms pritaikytose dėžutėse, kartono drožlėse.

Apmokėjimas ir pristatymas
Atlikus mokėjimą – jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tą pačią dieną (arba per 24h). Per šį laiką elektroniniu paštu gausite visą informaciją apie užsakymo būseną bei siuntos kodą.

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

Galimi atsiskaitymo už prekes būdai:

1. Mokėjimas grynais atsiimant prekę (galioja atsiimant prekes Vilniuje).

2. Mokėjimas naudojantis PaySera mokėjimų platforma. Itin patogus (www.mokejimai.lt) būdas leidžantis saugiai ir greitai atsiskaityti už prekes internetu!
Paysera
3. Bankinis pavedimas.
Bankiniai pavedimai
4. Apmokėjimas naudojantis PayPal.
PayPal
MŪSŲ PUSLAPYJE PREKIŲ PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS
1. Atsiimant prekes Vilniuje. Prekes galite atsiimti Vilniuje, iš anksto sutartoje vietoje. Vietą ir laiką su pardavėju galite suderinti naudojantis mūsų kontaktais.
2. Prekių pristatymas naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis (2-3 d.d.). Atsiuntimas Lietuvoje – NEMOKAMAS! ES šalyse – 7.00 EUR, ne ES šalyse – 10.00 EUR.
Lietuvos paštas
3. Prekių pristatymas Omniva paštomatu per 24h! Pristatymas NEMOKAMAS!
Omniva
PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės priimamos atgal ir pinigai yra grąžinami pirkėjui, jei po siuntos atsiėmimo praėjo ne daugiau kaip 2 savaitės ir prekė nėra fiziškai pažesta dėl pirkėjo kaltės. Prekėms suteikiama 24 mėnesių garantija. Daugiau apie garantiją bei prekių grąžinimo politiką skaitykite sąlygų ir taisyklių skiltyje.